| İşleme Hizmeti | kalıplama |
|---|---|
| Ürün adı | Tekne Gemi Koruması için Koni Tipi Rıhtım Kauçuk Çamurluk DF1000H PIANC2002 |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Sertifika | ISO9001, BV, ABS |
| Ürün adı | OEM Hizmeti Koni Kauçuk Çamurluklar Özel Kalıplama Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Model numarası | DF-CRF1000 |
| Renk | Siyah |
| kullanım | Endüstriyel Demirleme Amortisörü |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
|---|---|
| Ürün adı | Rıhtım için Yüksek Performanslı Rıhtım Kauçuk Fender Koni Tipi SCN1600 |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 1600 mm |
| Sertifika | ISO9001, BV, ABS |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| OEM izin verilir | Evet |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Ürün adı | Rıhtım İçin Dayanıklı Doğal Kauçuk Koni Çamurluklar PIANC 2002 Standardı Giyin |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Ürün adı | Poliüretan Yüzdürme Köpük Dolgulu Kauçuk Çamurluk Deniz Katı İşaretleyici Yüzdürme |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Ömür | 8 yıldan fazla |
| OEM ve ODM | Mevcut |
| Üçüncü Taraf Denetimi | desteklenen |
| Ürün Adı | Eva Yüzer Köpük Çamurluk Deniz Tekne Poliüretan Poliüre Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |