| Ürün adı | H1000 Koni Kauçuk Çamurluklar Doğal Kauçuk Aşınmaya Dayanıklı Tekne Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Sertifika | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | Dock Tampon Silindir Çamurluklar PIANC2002 Köşeler için Standart Tekerlek Çamurluk Deniz Dock |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Tip | Sabit Tekerlek Çamurluk |
| Düzenlemek | Açık köşeler |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| paket | Palet, Makara |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel, Otomotiv, Denizcilik, Vb. |
| Patlama basıncı | 75-105 bar |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -80 ℃ |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Ürün adı | PIANC2002 Sertifikalı Silindirik Deniz Çamurlukları Ağır Hizmet Kauçuk D800 Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik Aralığı | 20°-90° kıyı A |
| İç çap | 2,5 mm-25 mm |
|---|---|
| Yüzey işleme | SR, Pürüzsüz |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Dış çap | 3.0mm-30mm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -80 ℃ |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Makaralı Çamurluklar Yastık Silindirleri DF-CR10 Özelleştirilmiş PIANC2002 Deniz Dock Ta |
|---|---|
| Model numarası | DF-CR10 |
| Tip | Yastık Silindirleri |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC2002 Spesifikasyonları OEM İzinli Yanaşma ve Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR/NBR |
| Model numarası | DF-C500 |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Uzama | ≥300% |
| paket | palet veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Sertifika | ISO 9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Yükleme Limanı | Qingdao, Çin |
| Başvuru | demirleme |
| Başvuru | Endüstriyel, Otomotiv, Denizcilik, Vb. |
|---|---|
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Paypal |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -80 ℃ |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Dış çap | 3.0mm-30mm |
| paket | Palet, Makara |
|---|---|
| Dış çap | 3.0mm-30mm |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Paypal |
| Çalışma Basıncı | 15-21 Bar |