| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | Dock Boat Tampon için Yeni Tasarım Silindirik Deniz Çamurlukları CMF600D BV Sertifikası |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri veya gerektiği gibi |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Ürün adı | Silindir Tipi Lastik Römorkör Tekne Çamurlukları 600 * 300 Gemi Başı İçin Özelleştirilmiş |
| Renk | Siyah |
| Tip | silindirik |
| Ömür | 18-20 Yaş |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş W Tipi Römorkör Çamurlukları W Çamurluk Başı ve Kıç Koruması Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk, NR, NBR, SBR |
| Tip | Römorkör W Çamurluk |
| Yükseklik | 200mm-450mm |
| uzunluk | 2000 mm |
| Ürün adı | Bureau Veritas Sertifikalı Silindir Çamurluklar D1300 Dock Kauçuk Tampon %100 Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Tip | Tekerlek Çamurluk |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Malzeme | NR |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Boyut | özel |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Paketleme | Plastik Torba + Palet |