| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Başvuru | Rıhtım |
| Garanti | 36 ay |
| Malzeme | Üst düzey doğal kauçuk |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Malzeme | Üst düzey doğal kauçuk |
| Basınç | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Ürün adı | ISO17357 Sertifikalı D3.3M Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları Siyah Renkli Karşı Ağırlık |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 1700mm-4500mm |
| uzunluk | 5500mm-12000mm |
| Ürün adı | Denizaltı Çamurlukları ABD Donanması ISO17357-1:2014 Doğal Kauçuk Siyah Renk D4500 Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Boyutlar | 4.5*12.0M |
| İlk basınç | 50Kpa |
| Ürün adı | Denizaltı Pnömatik Yokohama Tipi Çamurluk Çarpışma Önleyici Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sarma, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 60±10 Sahil A |
| Ürün adı | Denizaltı Çamurlukları ISO17357 Nitelikli 50kPa 3.3 * 6.5M Deniz Güvenliği Emniyet Valfi ile Yüzer |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| ısı iletkenliği | = |
| Sertlik | 50±10 Shore A veya Müşterinin İsteği |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | STS Operasyonları Yokohama Çamurluklar Doğal Kauçuk 3.3M ISO17357 Standardı |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Güçlendirme | naylon kordon |
| kılıf | Zincir Lastik Ağı |
| Çap aralığı | 0,5m'den 4,5m'ye |
| Ürün adı | 3.3*6.5M Pnömatik Çamurluklar ISO 17357-1:2014 STS İçin Sertifikalı Emniyet Valfi |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC, ISO17357 |
| Renk | Siyah |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | Yokohama Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |