| Ürün adı | Dayanıklı Kullanım Eva Kapalı Hücre Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan, Naylon İpler |
| Model numarası | DF-2.0*3.5M |
| teknoloji | Kalıp ve Ekstrüzyon |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Basınç | Yüksek |
|---|---|
| Şekil | silindir |
| Malzeme | Lastik |
| Aşınma | Düşük |
| dayanıklılık | uzun |
| Ürün adı | PIANC2002 Sertifikalı Silindirik Deniz Çamurlukları Ağır Hizmet Kauçuk D800 Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik Aralığı | 20°-90° kıyı A |
| Marka adı | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Ürün Adı | Demirleme Babaları |
| Uygulama | Gemi; Bot |
| Kullanımı | Gemi Güvenliği |
| Yüzey Tedavisi | Galvaniz Püskürtme |
| paket | Palet, Makara |
|---|---|
| Dış çap | 3.0mm-30mm |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Paypal |
| Çalışma Basıncı | 15-21 Bar |
| Ürün adı | Gemiden Gemiye Operasyonlar için OCIMF Standardı STS Hortumu NBR Sürekli 10" |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | GMPHOM 2009 & EN 1765 |
| çalışma basıncı | 15 bar, 19 bar, 21 bar |
| Güçlendirme | Yüksek mukavemetli polyester kordon ve sarmal tel |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |