| Ürün Adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Hizmet | OEM veya ODM |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| yoğunluk | 1,35~2,0 gr/cm3 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | NR |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Ürün adı | Rıhtım Koruma Hücresi Kauçuk Çamurluk 800H Yırtılma Direnci Süper Sınıf Deniz Teknesi |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | 20-90 Shore-A veya IRHD |
| örnekler | Serbestçe Sağlanan |
| Özellik | Su geçirmez/Ultraviyole geçirmez/Anti aging |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Tip | Silindirik |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Garanti | 36 ay |
| Çapraz | 0.5 ~ 4.5m |
| Uygulama | Denizaltı |