| Ürün adı | NBR 800 V Tipi Kauçuk Çamurluk Deniz Güvenliği Rıhtım Kauçuk Çamurluk Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Kıyı A |
| Yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün adı | Deniz Teknesi D Tipi Çamurluklar Özelleştirilmiş D200H Yüksek Enerji Emilimi Rıhtım Rıhtımı |
|---|---|
| Model numarası | DF-D200H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Ürün adı | Doğal Kauçuk Özel V Tipi Kauçuk Çamurluk V500H Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Model numarası | DF-V500 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| paketleme | Plastik Torba + Palet |
| Malzeme | Pürüzsüz NR |
|---|---|
| Ürün adı | Rıhtım Gemisi V Tipi Çamurluk 300H Deniz Demirleme İçin Daha Uzun Hizmet Ömrü |
| paket | Ahşap Konteynerler |
| Şekil | V Davul Tipi |
| Sertifika | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| Bölüm | Liman, Rıhtım |
|---|---|
| Ürün adı | Yanaşma için V Tipi Deniz Kemeri Kauçuk Çamurluk Doğal Kauçuk 500h |
| Tip | Kemer Kauçuk Çamurluk |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR |
| OEM | Hoş geldin |
| Ürün adı | M Tipi Çamurluk Römorkör Tekne Çamurlukları Suya Dayanıklı Esnek M Çamurluk Rıhtım Teknesi Kauçuk PI |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Tip | M Tipi |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş W Tipi Römorkör Çamurlukları W Çamurluk Başı ve Kıç Koruması Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk, NR, NBR, SBR |
| Tip | Römorkör W Çamurluk |
| Yükseklik | 200mm-450mm |
| uzunluk | 2000 mm |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Ürün adı | Silindir Tipi Lastik Römorkör Tekne Çamurlukları 600 * 300 Gemi Başı İçin Özelleştirilmiş |
| Renk | Siyah |
| Tip | silindirik |
| Ömür | 18-20 Yaş |
| Ürün adı | PIANC2002 Anahtar Deliği Çamurluklar Römorkör Çamurlukları Ozon ve UV Dayanımı Tekne Tampon Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR/NBR/SBR |
| Tip | Anahtar Deliği Tipi |
| Boyut | 200-350H, Lmax=2000 |
| Uzama | ≥300% |