Hongruntong Marine Roller Fenders, açık deniz terminalleri, LNG tesisleri, enerji limanları için özel olarak geliştirilen yüksek performanslı deniz koruma sistemleridir.ve gemi rehberliği için ağır endüstriyel deniz yapıları, çarpma emiciliği ve operasyonel güvenilirlik çok önemlidir.
Bu koruyucular, gemilerin dalgalara, akıntılara, gelgit dalgalarına maruz kaldığı zorlu deniz ve kıyı ortamlarında güvenli demirleme operasyonlarını desteklemek için tasarlanmıştır.ve güçlü rüzgar koşulları.
Geleneksel statik kauçuk koruyucu sistemlerinin aksine,rulo koruyucuları, sürtünmeyi ve yüzey direncini en aza indirerek gemilerin rehber yapılar boyunca sorunsuz hareket etmelerini sağlayan dönen deniz kauçuk rulolarını içerirBu yuvarlanma mekanizması, rıhtım operasyonları sırasında geminin manevra kabiliyetini önemli ölçüde iyileştirir ve hem gemi gövdesi hem de yatak altyapısı üzerindeki yapısal baskıyı azaltır.
Kuzey Avrupa'daki bir denizaltı LNG nakliye terminali, yeni genişletilmiş deniz yükleme tesisi için son derece güvenilir bir gemi yönlendirme sistemi gerektiriyordu.Terminal düzenli olarak LNG taşıyıcılarını 80'denGüçlü akıntılar, yüksek gelgit değişimi ve mevsimsel fırtınalar içeren zor çevresel koşullar altında,000 CBM ile 170,000 CBM arasında.
Kapsamlı bir teknik incelemeden sonra, Hongruntong Marine, özel olarak LNG terminalinin operasyon ortamı için tasarlanmış özel ağır görevli rulo koruyucu sistemi geliştirdi.Proje, çok büyük rulo montajlarını içeriyordu, güçlendirilmiş galvanizli çelik çerçeveler, deniz sınıfı paslanmaz çelik ocağı sistemleri ve sürekli ağır işlevsel çalışmayı destekleyebilen korozyona dayanıklı rulman bileşenleri.
Terminal operatörleri, nakliye sonrasında geminin manevra kabiliyetinin ve dokuma istikrarının önemli ölçüde iyileştiğini ve çekici koordinasyonunun daha verimli hale geldiğini bildirdi.ve zorlu hava koşullarında gemi konumlandırma doğruluğu önemli ölçüde iyileşti.
| Ürün Adı | Rol Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek yoğunluklu NR/NBR/SBR |
| Sıcaklık | -30°C ila 70°C arasında |
| Özel Ağırlık | 1.45 g/cm3 |
| Yoğunluk | 3 MPA |
| Sertlik | 65 ± 5 Sahil A |
| Uzunluk | ≥300% |
| Boyut | D1080-2900mm |
| Paket | Paletlerle, kartonlarla, demir kafeslerle |
| Renk | Gerektiği gibi siyah |
| Sertifika | CE, ROHS, REACH, SGS, MSDS, ISO9001 |
| Deneyim | 32 yıl |
| Piyasa | Kuzey Amerika, Asya, Avrupa, Güney Amerika, Avustralya, Afrika |
| Ödeme | BANK ÖNCELEMESİ, %30 T/T, Gönderi öncesi bakiye, L/C |
| Model numarası. | A [mm] | B [mm] | C [mm] | D [mm] | E [mm] | G [mm] | H [mm] | J [mm] | K [mm] | L [mm] |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HM-RF1080 | 1250 | 1150 | 610 | 1080 | 1150 | 220 | 460 | 800 | 340 | 60 |
| HM-RF1450 | 1530 | 1400 | 740 | 1320 | 1450 | 260 | 510 | 950 | 400 | 75 |
| HM-RF1500 | 1600 | 1450 | 765 | 1370 | 1500 | 270 | 610 | 1000 | 425 | 75 |
| HM-RF1900 | 2050 | 1850 | 975 | 1750 | 1900 | 350 | 690 | 1250 | 500 | 125 |
| HM-RF2100 | 2300 | 2100 | 1110 | 1980 | 2100 | 400 | 765 | 1400 | 550 | 150 |
| HM-RF2700 | 3000 | 2700 | 1425 | 2550 | 2700 | 500 | 895 | 1800 | 700 | 200 |
Hongruntong Marine Roller Fenders'in temel avantajlarından biri, gelişmiş düşük sürtünme gemi yönlendirme yetenekleridir.Rulo koruyucu sistemi, gemilerin kontrol edilen yuvarlanma mekanizması aracılığıyla yatak yapısı boyunca doğal olarak hareket etmelerine izin vererek sürtünmeyi en aza indirir, manevra kabiliyetini önemli ölçüde iyileştirir ve dokuma direncini azaltır.
Tüm çelik bileşenleri sıcak dip galvanizasyon, deniz epoksi kaplamaları,ya da agresif denizaltı ortamlarında operasyonel ömrü uzatmak için diğer korozyon önleyici işlemler.
Rulo yüzeyi, sürekli gemi teması, ağır sıkıştırma yükü altında istikrarlı fiziksel özelliklerini koruyan özel olarak tasarlanmış deniz kauçuk bileşikleri kullanılarak üretilir.ultraviyole radyasyon, deniz suyuna maruz kalma ve sıcaklık dalgalanmaları.
Hongruntong Marine, rulo boyutları, çerçeve geometri, şaft özellikleri, rulman sistemleri, montaj düzenleri,ve projelere özel gereksinimlere dayalı korozyon önleme seviyeleri.