| Ürün Adı | Deniz Kuvvetleri/Askeri/Seyahat/Tüp Gemi/Pilot Teknesi için limana koruyucu köpüklü koruyucular |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Ürün adı | Kapalı Hücreli Köpük Yüzer Köpük Çamurluk İz Bırakmayan Poliüretan Deri Rıhtım Botu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli PU Köpük, Poliüretan Deri |
| Tip | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Bölüm | Liman Çamurluğu |
| Ürün adı | 2000x3500 Yüzer Köpük Çamurluk Kapalı Hücreli Köpük Poliüretan Kapak Renkli |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Model numarası | DF-2000x3500 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Trelleborg Shibata 600x1200 Tekne Limanı Tamponu için Silindrik Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindrik Kauçuk Fenders |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah veya istek olarak |
| İç çap | 600 mm |
| Ürün adı | 2.5*4.0M Yüzer Köpük Çamurluk Kapalı Hücreli Köpük Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Model numarası | DF-2.5*4.0M |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji emilimi | 3.8KN-M ila 7720KN-M |
| OEM | Desteklenen |
| Ürün Adı | PU Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Yüzer Pnömatik Koruma Gemisi İskelesi |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Türü | Yüzer Çamurluk |
| Bölüm | Köpük Çamurluklar |
| Uzama | ≥350% |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| layers | 5~10 layers |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Basınç direnci | Yüksek |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Kurulum | Kolay |
| Şekil | Silindirik |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Ürün Adı | Denizcilik/Gemi/Tekne/Yerleşme/Liman Çamurlukları Gemi Koruması için Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Malzeme | Poliüretan, EVA, vb. |
| Renk | Siyah, Turuncu veya Müşterinin Gereksinimleri |
| Çapraz | 700mm-3300mm veya özel boyut |