| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Malzeme | Eva ve poliüretan |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün adı | 1.5*3.0M Yüzer Köpük Çamurluk Lacivert Gri Aşınmaya Dayanıklı Özelleştirme Poliüretan Kapak |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Bölüm | Dock Tamponu |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şekil | silindirik |
| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Material | EVA and Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Ürün adı | Toptan Fiyat EVA Köpük Dolgulu Çamurluk Renkli 2.0 * 3.5m ISO9001 Tekne İskelesi için Sertifikalı |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Basınç direnci | Yüksek |
| Bakım | Düşük |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
| Ürün Adı | Deniz Marinaları için 3.3*6.5M Açık Deniz/Palamar/Liman/Liman/Feribot Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Model numarası | DF-3.3*6.5M |
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji Emme | 3,8KN-M ila 7720KN-M |
| Ürün Adı | Damar gemileri için katı sabit tamponlar EVA köpükle doldurulmuş fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Türü | Yüzer Çamurluk |
| Çapraz | 0.5M-4.5M |
| Uzunluk | 1.0m-12m |
| Ürün adı | Zincir Lastik Net STS STD Operasyonu ile EVA Malzeme Köpük Dolgulu Tekne Çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün adı | Gemi Yerleştirme Koruması için Deniz Yastığı Köpük Dolgulu Çamurluk Renkli Poliüretan Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan |
| Model numarası | DF-2000mm*3500mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |