| Ürün Adı | 2x4m Yüzen Köpük Fender, Zincir Ağıyla 70kg/M3 yoğunluk 19mm poliureya kalınlığı |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüksek Performanslı ve Iso Sertifikalı Eva Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün adı | Özel Yapılmış Deniz Yüzer İskele Çamurlukları EVA Polyurea Köpük Çamurluk Tekne Gemisi |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Köpük/Poliüre Kaplama |
| Şartname | 0,5m-4,5m Çap, 0,7m-9m L veya Özelleştirilmiş |
| sertifika | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Ürün adı | Siyah Renk Deniz Köpüğü Fender Ocean Guard Şamandıra Yüzer Rıhtım Güvenlik Botu Gemileri |
|---|---|
| Model numarası | DF-1500mm*3000mm |
| Malzeme | EVA Kapalı Hücre Köpüğü, Poliüretan |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Şekil | Silindirik |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Basınç direnci | Yüksek |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| UV Dayanımı | Yüksek |
| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Ürün Adı | Yüzen köpük Fender Hafif köpük Yastık Fender şişme köpük Dock Guard |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Askeri Sınıf Poliüre Dış Katmanlı 2.3 * 6.2m Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün adı | Dock Sea Guard Yüzer Köpük Çamurluk Renkli PU EVA Deniz Yüzer 1500 * 3000mm |
|---|---|
| İç | EVA Kapalı Köpük |
| Güçlendirme | Naylon Kordon Kumaş |
| Örtmek | Poliüretan, PU |
| Çap | 300mm-4500mm |