| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Malzeme | Eva ve poliüretan |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Özellik | Kurulumu ve Kullanımı Kolay Hafif |
| Ürün adı | Yüksek Yoğunluklu Kapalı Hücre Köpük Rıhtım Süspansiyon Köpük Dolgulu Fender Gemi Koruması |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Malzeme | Kapalı Hücreli Köpük + Poliüretan |
| Başvuru | Gemiden Gemiye Yanaşma, Gemiden Limana Yanaşma |
| Ömür | 10-15 yıl |
| Ürün adı | Deniz Köpüğü Dolgulu Fender Dia 1500mm * 3000mm PU EVA Dock İçin Kapalı Hücre |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu PU Köpük, Poliüretan Cilt |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥350% |
| sertifika | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Dayanıklı Kullanım Eva Kapalı Hücre Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan, Naylon İpler |
| Model numarası | DF-2.0*3.5M |
| teknoloji | Kalıp ve Ekstrüzyon |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | 2000x3500 Yüzer Köpük Çamurluk Kapalı Hücreli Köpük Poliüretan Kapak Renkli |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Model numarası | DF-2000x3500 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |