| Ürün adı | Gemi Yerleştirme Koruması için Deniz Yastığı Köpük Dolgulu Çamurluk Renkli Poliüretan Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan |
| Model numarası | DF-2000mm*3500mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | Dock Limanı için Poliüretan Kapak Yüzer Köpük Çamurluk 2.0 * 3.5M Deniz Güvenliği |
|---|---|
| Model numarası | DF-FF2.0*3.5M |
| Malzeme | Kapalı Hücre Köpük + Poliüretan |
| Çap | 300mm-4500mm |
| uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün adı | Marine Dock Yüzer Köpük Çamurluk 2.5 * 5.5M Siyah Renk Emici Endüstriyel Enerji |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Model numarası | DF-2.5 * 5.5M |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün adı | Siyah Renk Deniz Köpüğü Fender Ocean Guard Şamandıra Yüzer Rıhtım Güvenlik Botu Gemileri |
|---|---|
| Model numarası | DF-1500mm*3000mm |
| Malzeme | EVA Kapalı Hücre Köpüğü, Poliüretan |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Malzeme | Poliüretan, EVA, vb. |
|---|---|
| Başvuru | Yat, Yolcu Gemileri, Dökme Yük, Gemiden Gemiye Transfer |
| Parça | Deniz Çamurluğu |
| Renk | Siyah veya Müşterinin Gereksinimleri |
| Boyut | Özel Boyut |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Yüzer Köpük Çamurluk 700x1500 PIACN Standardı %100 Çevresel |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu PU Köpük, Poliüretan Cilt |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥350% |
| Sertifika | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Ürün adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uygulama | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Model numarası | DF-1200mm*2000mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| layers | 5~10 layers |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Color | Red, Black, Yellow |