| Ürün adı | Yarı Sualtı Denizaltı Pnömatik Dalgıç Deniz Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D*L--2.5*5.5 M |
| Çalışma Basıncı | 50kPa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Model numarası | DF-1200mm*2000mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | 3.3m * 6.5m Deniz Yüzer Köpük Dolgulu Çamurluklar ISO9001 Standart HDG Flanş |
|---|---|
| Model numarası | DF-3,3m*6,5m |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji Emme | 3,8KN-M ila 7720KN-M |
| Parça | STS Çamurluk |
|---|---|
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| renk | Siyah |
| Çap | 500mm-4500mm veya gerektiği gibi |
| Ürün Adı | Verimli Koruma Silindirik Deniz Çamurlukları Güvenilir Kıyı Şeridi Savunması Sağlar |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Deniz Limanı Fenders Gemi Koruma Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C300 |
| İç çap | 75-1000 mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Logo | Özel Logo Kabul Edildi |
|---|---|
| Onaylı | SGS, ABS, ISO9001 |
| Sertlik aralığı | 20°-90°kıyı A |
| Standart | PIANC2002, ABS, SGS, ISO9001 |
| Özellik | Su geçirmez/ Ultraviyole dayanıklı/ Yaşlanma karşıtı |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Paketleme | Palet veya Özelleştirilmiş |
| Denizcilik | Ekspres/Havayolları/Denizyolu |
| Sapma | 52,5%-55% |
| Uygulama | Gemi yanaşma, Liman, İskele |
| Paketleme | Müşterinin isteğine göre |
|---|---|
| Sertlik | 50±10 Shore A Veya Müşterinin İsteği |
| Spesifikasyon | Dia 0.5m-4.5m, L 0.7m-9m/Özelleştirilmiş |
| Garanti Dönemi | 24 ay,3 yıl |
| Çerçeve malzemesi | Naylon Lastik Kord Bezi |
| Spesifikasyon | Dia 0.5m-4.5m, L 0.7m-9m/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çapraz | 2500mm |
| Güçlendirme | Naylon Kumaş Kordon |
| Sertlik | 50±10 Shore A Veya Müşterinin İsteği |
| Isı İletkenliği | = |