| Ürün adı | PIANC2002 Standart Silindirik Deniz Çamurlukları Yanaşma İçin Dock Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C300 |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün adı | PIANC&ISO Standart Silindirik Deniz Çamurlukları Dock İçin Ağır Hizmet Uzun Hizmet Ömrü |
|---|---|
| Malzeme | Mükemmel Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1200 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Herhangi bir renk (siyah ve gri en popüler olanıdır) |
| Ürün adı | PIANC2002 Hücreli Kauçuk Çamurluk 1250H NR Dock Ekonomik Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1250H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | Rıhtım Tampon Koruması Yüzer Köpük Çamurluk D3.3M ABS Sertifikası Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Şekil | silindirik |
| Çap | 300mm-4500mm |
| uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün adı | 1.5*3.0M Yüzer Köpük Çamurluk Lacivert Gri Aşınmaya Dayanıklı Özelleştirme Poliüretan Kapak |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Bölüm | Dock Tamponu |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şekil | silindirik |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Uygulama | Liman |
| Malzeme | NR |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk Kalın Siyah Sert Kauçuk Malzeme Düz NBR Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Tip | V tipi |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| ADEDI | 1 |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Ürün adı | Denizcilik Malzemeleri Kanat Kauçuk Çamurluklar GD Tipi SGS Sertifikası Rıhtım Tekne Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk / SBR |
| Sertlik | 45-95 kıyı A |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Sıcaklık | -60~350℃ |