| Bakım onarım | Düşük |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Rezistans | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| çekme | Yüksek |
| Ağırlık | Işık |
|---|---|
| Esneklik | Yüksek |
| Bakım onarım | Düşük |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Kurulum | kolay |
| Kurulum | kolay |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Renk | Siyah |
| aşınma | Yüksek |
| çekme | Yüksek |
| Pressure | 50kPa, 80kPa |
|---|---|
| Maintenance | Low |
| Şekli | Silindirik |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Size | Customizable |
| Color | Black |
|---|---|
| Resistance | High |
| Kurulum | Kolayca. |
| Esneklik | Yüksek |
| Malzeme | Kauçuk |
| Ürün adı | 50kPa Rıhtım Yüzer Kauçuk Çamurluk ISO17357 Standart Rıhtım Teknesi Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Parça | Zincir lastik ağı |
| İlk basınç | 50KPa veya 80KPa |
| Özellikler | Darbe Koruması, Dayanıklılık |
|---|---|
| Türü | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | Marine Dock Kare Kauçuk Çamurluklar Yüksek Enerji Emilimi İskele Rıhtım Rıhtım Gemisi |
|---|---|
| Bölüm | Tampon, Rıhtım |
| Başvuru | Rıhtım, Liman |
| İşlev | Koruma |
| Yükseklik | 150-600 mm |
| Ürün adı | NBR 70 V Tipi Kemer Kauçuk Çamurluk Aşınmaya Dayanıklı Deniz Güvenliği Rıhtım Çamurluğu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Kıyı A |
| Yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün adı | Rıhtım Limanı Rıhtımı İçin Deniz Özelleştirilebilir V Tipi Kauçuk Çamurluk Siyah Renk |
|---|---|
| Bölüm | Deniz, Tampon, Rıhtım |
| Özellikler | DF-V400H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Yüksek Hassasiyet | 0,01 mm |