| Ürün adı | PIANC2002 Marine Dock Pnömatik Çamurluklar 3.3 x 6.5m Uçak Lastiği ile Tekne Rıhtım Çamurluğu |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Renkler | siyah veya özel renk |
| SERTİFİKALAR | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| Ürün adı | Tekne İskelesi için Isıya Dayanıklı Kemer Kauçuk Çamurluk Çevre Dostu Doğal Kauçuk 300H |
|---|---|
| Tip | Kemer V Tipi |
| Boyut | Özel boyut |
| Yoğunluk | 1,35~2,0 g/cm3 |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Ürün adı | H1000 Koni Kauçuk Çamurluklar Doğal Kauçuk Aşınmaya Dayanıklı Tekne Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Sertifika | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | Rıhtım Koruma Hücresi Kauçuk Çamurluk 800H Yırtılma Direnci Süper Sınıf Deniz Teknesi |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | 20-90 Shore-A veya IRHD |
| örnekler | Serbestçe Sağlanan |
| Özellik | Su geçirmez/Ultraviyole geçirmez/Anti aging |
| Ürün adı | Şişirilebilir Yüzer Pnömatik Yokohama Kauçuk Çamurluk Gemileri Kullanılan Balıkçı Tekneleri |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO 17357 Tekne Gemi Koruması |
|---|---|
| Malzeme | NR, SR, NBR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Başvuru | Gemi ve rıhtım için kullanılır |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Parça | STB Çamurluk |
| renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Sertifikalar | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Ürün adı | %100 Doğal Kauçuk Koni Kauçuk Çamurluklar Endüstriyel Rıhtım PIANC2002 ABS Sertifikası |
|---|---|
| Model numarası | DF-CRF2000H |
| Standart | PIANC2002, HGT 2866-2016 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Garanti | 36 ay |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Hücreli Kauçuk Çamurluk PIANC Standart Tekne Gemileri Dock Bumper Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Logo yazdırma | Sıcak karşılama |
| Kalite | Üst |