| Başvuru | Endüstriyel, Otomotiv, Denizcilik, Vb. |
|---|---|
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Paypal |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -80 ℃ |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Dış çap | 3.0mm-30mm |
| Marka adı | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Ürün Adı | Demirleme Babaları |
| Uygulama | Gemi; Bot |
| Yüzey Tedavisi | Galvaniz Püskürtme |
| Özellik | Güçlü ve dayanıklı |
| Ürün adı | Kapalı Hücreli Köpük Yüzer Köpük Çamurluk İz Bırakmayan Poliüretan Deri Rıhtım Botu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli PU Köpük, Poliüretan Deri |
| Tip | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Bölüm | Liman Çamurluğu |
| Ürün adı | Gemiden Gemiye Operasyonlar için OCIMF Standardı STS Hortumu NBR Sürekli 10" |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | GMPHOM 2009 & EN 1765 |
| çalışma basıncı | 15 bar, 19 bar, 21 bar |
| Güçlendirme | Yüksek mukavemetli polyester kordon ve sarmal tel |
| Marka adı | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Ürün Adı | Demirleme Babaları |
| Uygulama | Gemi; Bot |
| Kullanımı | Gemi Güvenliği |
| Yüzey Tedavisi | Galvaniz Püskürtme |