| Ürün adı | 2.5*4.0M Yüzer Köpük Çamurluk Kapalı Hücreli Köpük Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Model numarası | DF-2.5*4.0M |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji emilimi | 3.8KN-M ila 7720KN-M |
| OEM | Desteklenen |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| layers | 5~10 layers |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Ürün adı | Gemiden Gemiye Transferler için Yokohama Pnömatik Çamurlukların Yüksek Enerji Emilimi Açık Deniz Son |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Hata payı | ±2% |
| Seviye | YÜKSEK KALİTE |
| Ürün adı | 2000x3500 Yüzer Köpük Çamurluk Kapalı Hücreli Köpük Poliüretan Kapak Renkli |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Model numarası | DF-2000x3500 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | 3.3m * 6.5m Deniz Yüzer Köpük Dolgulu Çamurluklar ISO9001 Standart HDG Flanş |
|---|---|
| Model numarası | DF-3,3m*6,5m |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji Emme | 3,8KN-M ila 7720KN-M |
| Spesifikasyon | Dia 0.5m-4.5m, L 0.7m-9m/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çapraz | 2500mm |
| Güçlendirme | Naylon Kumaş Kordon |
| Sertlik | 50±10 Shore A Veya Müşterinin İsteği |
| Isı İletkenliği | = |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, Orijinal Fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uzunluk | 1 ~ 12m |
| Uygulama | Denizaltı |
| Ürün adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Model numarası | DF-MB100 |
|---|---|
| Ürün adı | Rıhtım Rıhtım Rıhtım Tee Başkanı Deniz Demirleme Baba Dökme Demir QT450 Direkler |
| kapasite | 10-300 Ton |
| Tip | T Kafa |
| Standart | PIANC, ISO13797:2020 |
| paket | Palet, Makara |
|---|---|
| Dış çap | 3.0mm-30mm |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Paypal |
| Çalışma Basıncı | 15-21 Bar |