| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Model numarası | DF-1200mm*2000mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | V Tipi Çamurluk |
| renk | Siyah/Gri/Beyaz/Gerektiği gibi |
| Kalınlık | Gereğince, gerektiği gibi |
| Ürün Adı | Verimli doklama operasyonları için yüksek dayanıklılıklı silindirli deniz koruyucuları |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, Orijinal Fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uygulama | Denizaltı |
| Çapraz | 0.5 ~ 4.5m |
| Ürün adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Dock Limanı için Poliüretan Kapak Yüzer Köpük Çamurluk 2.0 * 3.5M Deniz Güvenliği |
|---|---|
| Model numarası | DF-FF2.0*3.5M |
| Malzeme | Kapalı Hücre Köpük + Poliüretan |
| Çap | 300mm-4500mm |
| uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün adı | Marine Dock Yüzer Köpük Çamurluk 2.5 * 5.5M Siyah Renk Emici Endüstriyel Enerji |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Model numarası | DF-2.5 * 5.5M |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün Adı | En çok satan çekici tekne perdeleri Kontürlü tekne perdeleri çekici tekne tamponları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün Adı | Rol Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Türü | Rol Fenderleri |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Başvurular | liman terminali |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Application | Dock |