| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Denizaltı Çamurlukları Hidropnömatik D2500 Tip Dock Port Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D * L - 2.5 * 5.5 M |
| çalışma basıncı | 50Kpa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Ürün Adı | Yüksek Kaliteli D Tipi Çamurluklar Okyanus Koruma Çamurlukları Dalga Deflektörleri Kauçuk Tekne Çamu |
|---|---|
| Model numarası | DF-D300H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | Deniz Köpüğü Dolgulu Fender Dia 1500mm * 3000mm PU EVA Dock İçin Kapalı Hücre |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu PU Köpük, Poliüretan Cilt |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥350% |
| sertifika | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Ürün Adı | ISO17357 Denizaltı Çamurluk Sling Tipi Şişme Pnömatik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Boyutları | 4.5*12.0M |
| İlk basınç | 50kPa |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Ürün adı | PIANC&ISO Standart Silindirik Deniz Çamurlukları Dock İçin Ağır Hizmet Uzun Hizmet Ömrü |
|---|---|
| Malzeme | Mükemmel Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1200 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Herhangi bir renk (siyah ve gri en popüler olanıdır) |
| Ürün adı | Rıhtım Tampon Koruması Yüzer Köpük Çamurluk D3.3M ABS Sertifikası Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Şekil | silindirik |
| Çap | 300mm-4500mm |
| uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün adı | Toptan Fiyat EVA Köpük Dolgulu Çamurluk Renkli 2.0 * 3.5m ISO9001 Tekne İskelesi için Sertifikalı |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün adı | Gemi Yerleştirme Koruması için Deniz Yastığı Köpük Dolgulu Çamurluk Renkli Poliüretan Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan |
| Model numarası | DF-2000mm*3500mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Silindir Deniz Fenderleri Gemi Barge Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |