| Ürün Adı | Silindrik Deniz Deniz Limanı Fenders Gemi Koruma Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C300 |
| İç çap | 75-1000 mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uygulama | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |
| Ürün adı | Gemi Koruyucu Tekne Köpük Tekne Çamurlukları Rıhtım Limanı Rıhtımı İçin Deniz Rıhtım Çamurlukları |
|---|---|
| Model numarası | DF-700*1500mm |
| Malzeme | EVA, poliüretan |
| kullanım | Gemi Yerleştirme Karşıtı çarpışma |
| Paketleme | Çıplak Ambalaj / Gereği Olarak |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Esneklik | Harika |
| Paketleme | Palet veya Özelleştirilmiş |
| Özellik | Yüksek E/RH Değeri, Aşınmaya Dayanıklı |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Malzeme | NBR |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Tip | Silindirik |
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluklar ISO17357-1:2014 Standart CTN Tekne İskelesi Yüzer Tip |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün Adı | Yüksek Kaliteli D Tipi Çamurluklar Okyanus Koruma Çamurlukları Dalga Deflektörleri Kauçuk Tekne Çamu |
|---|---|
| Model numarası | DF-D300H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |