| Ürün adı | Yokohama Tipi Pnömatik Deniz Yüzer Çamurluk Deniz Teknesi Gemi Parçaları |
|---|---|
| Çap | 500-4500mm |
| uzunluk | 1000-12000mm |
| Enerji Emme | 6-6473KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Özellik | Kurulumu ve Kullanımı Kolay Hafif |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Paketleme | Plastik Torba + Palet |
| Ürün adı | PIANC2002 Anahtar Deliği Çamurluklar Römorkör Çamurlukları Ozon ve UV Dayanımı Tekne Tampon Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR/NBR/SBR |
| Tip | Anahtar Deliği Tipi |
| Boyut | 200-350H, Lmax=2000 |
| Uzama | ≥300% |
| Ürün Adı | Güvenilir D Tipi Usturmaçalar Rulman Yastıkları Deniz Babaları Kanal İşaretleyici Şamandıralar Gemi |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Kalite | yüksek seviye |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Et |
| Ürün adı | 50kPa Denizaltı Çamurlukları ISO17357-1:2014 Özellikler BV Sertifikası Yanaşma için Siyah Renk |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | denizaltı çamurluk |
| sertifika | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Ürün adı | Karşı Ağırlıklı Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları ISO17357-1:2014 ABD Deniz Kuvvetleri Standardı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Boyut | Özel boyut |
| İlk basınç | 50Kpa |
| Ürün adı | Zincir Lastik Net STS STD Operasyonu ile EVA Malzeme Köpük Dolgulu Tekne Çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kauçuk Özellikleri | ASTM D2000, SAE J200 |
| Özellik | Yüksek E/RH Değeri, Aşınmaya Dayanıklı |
| Kapasite | 10T-40T |
| Örnek | istendiği gibi |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |