| Şekli | silindir |
|---|---|
| Etki | Yüksek |
| Malzeme | Kauçuk |
| Boyut | çeşitli |
| Basınç | Yüksek |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Yokohama Çamurluklar 80kPa STS İşlemleri 3.3*6.5M |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC, ISO17357 |
| Renk | Siyah |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün Adı | Verimli Koruma Silindirik Deniz Çamurlukları Güvenilir Kıyı Şeridi Savunması Sağlar |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün adı | Lacivert Gri Yokohama Tampon Çamurluk Parçaları Sıcak Daldırma Galvanizli Flanş |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR, SR, NBR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Gerilme direnci | ≥18 |
| İlk basınç | 80Kpa |
| Ürün adı | Yokohama Yüzer Çamurluklar ISO17357 Nitelikli 50kPa 3.3*6.5M Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| ısı iletkenliği | = |
| Sertlik | 60±10 Shore A veya Müşterinin İsteği |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC2002 Standardı Ekonomik Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | 20-90 Shore-A veya IRHD |
| örnekler | Serbestçe Sağlanan |
| Özellik | Su geçirmez/Ultraviyole geçirmez/Anti aging |
| Basınç | Yüksek |
|---|---|
| Şekil | silindir |
| Malzeme | Lastik |
| Aşınma | Düşük |
| dayanıklılık | uzun |
| Ürün adı | Dayanıklı Kullanım Eva Kapalı Hücre Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan, Naylon İpler |
| Model numarası | DF-2.0*3.5M |
| teknoloji | Kalıp ve Ekstrüzyon |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Kalınlığı | Gerektiği gibi |
|---|---|
| Şekli | V şekli |
| Genişliği | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| MOQ | 1 |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |