| Ürün Adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Hizmet | OEM veya ODM |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| yoğunluk | 1,35~2,0 gr/cm3 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Ürün adı | Özel Yapılmış Deniz Yüzer İskele Çamurlukları EVA Polyurea Köpük Çamurluk Tekne Gemisi |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Köpük/Poliüre Kaplama |
| Şartname | 0,5m-4,5m Çap, 0,7m-9m L veya Özelleştirilmiş |
| sertifika | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Basınç | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Renk | çeşitli |
| aşınma | Düşük |
| Ürün adı | PIANC2002 Teknik Özellikler Rulo Çamurluklar D1980 Tekne Rıhtım Tamponu İçin Renkli Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR/NBR/SBR |
| Tip | Sabit Tekerlek Çamurluk |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Logo | Özel logo kabul |
| Ürün Adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Renk | Siyah ve özelleştirilmiş |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| yoğunluk | 1,35~2,0 gr/cm3 |
| Özellikleri | Dayanıklı ve sağlam |
| Ürün adı | Yokohama Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | Dock Sea Guard Yüzer Köpük Çamurluk Renkli PU EVA Deniz Yüzer 1500 * 3000mm |
|---|---|
| İç | EVA Kapalı Köpük |
| Güçlendirme | Naylon Kordon Kumaş |
| Örtmek | Poliüretan, PU |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Ürün Adı | 3.3 X 6.5m Denizaltı Çamurlukları Fabrikası Pnömatik Doğal Kauçuk Yarı |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Boyutları | 4.5*12.0M |
| İlk basınç | 50kPa |
| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Malzeme | Eva ve poliüretan |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Ürün adı | PIANC2002 Sertifikalı Silindirik Deniz Çamurlukları Ağır Hizmet Kauçuk D800 Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik Aralığı | 20°-90° kıyı A |