| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Ürün adı | ABD Donanması ISO17357-1:2014 Denizaltı Çamurlukları 50kPa D4.5M Dock Tampon Yanaşması için |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey NR |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Yokohama Pnömatik Çamurluk 3.3*6.5m 50kPa Dock İçin |
|---|---|
| çap | 300-4500 mm |
| Uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Ürün adı | PIANC Standardı W Tipi Çamurluk Römorkör Çamurlukları Rıhtım Yanaşma Teknesi Deniz Aşınmaya Dayanıkl |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Model numarası | DF-W450 |
| Tip | W Tipi |
| Tasarım | Gümrük Çizimi |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş W Tipi Römorkör Çamurlukları W Çamurluk Başı ve Kıç Koruması Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk, NR, NBR, SBR |
| Tip | Römorkör W Çamurluk |
| Yükseklik | 200mm-450mm |
| uzunluk | 2000 mm |
| Ürün adı | D2550 Silindir Çamurluklar Özelleştirilmiş Doğal Kauçuk Aşınmaya Dayanıklı PIANC2002 Deniz Köşeleri |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Model numarası | DF-D2550 |
| Tip | silindir tipi |
| Düzenlemek | Köşeler ve kilit girişleri |
| Ürün adı | Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları ISO17357 & PIANC2002 Rıhtım İskelesi 50kPa Yüzer |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 50±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Basınç direnci | Yüksek |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| UV Dayanımı | Yüksek |
| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |