| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Malzeme | Doğal Kauçuk, SS400 |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Ürün adı | 1800H Koni Çamurluklar PIANC Standart Siyah Renkli Kauçuk Dock Tamponları Denizcilik |
| Renk | Siyah |
| Özellikler | Yüksek E/RH Değeri |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları Siyah Renkli Kauçuk Tampon Tekne Rıhtım Gemisi Özel Boyut |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Logo | özelleştirilmiş |
| Kalite | Üst |
| Ürün adı | Rıhtım Tekne Koruması için Sabit Tip Çamurluk Silindiri Çamurluklar D1750 M36 Çapa Siyah Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma Karşıtı NR |
| Model numarası | DF-D1750 |
| Tip | Silindir Çamurluklar |
| OEM | memnuniyetle karşıladı |
| Ürün adı | PIANC&ISO Silindir Çamurluklar Yastık Silindirler NR/NBR Yırtılma Direnci Dock Deniz Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, HGT 2866-2016 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Garanti | 36 ay |
| Ürün adı | Rıhtım Gemisi için Poliüretan Kapalı Hücreli Köpük Yüzer Köpük Çamurluklar 2500mm * 4000mm |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli EVA Köpük, Poliüretan |
| Tip | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Bölüm | Liman Çamurluğu |
| Ürün Adı | Denizcilik/Gemi/Tekne/Yerleşme/Liman Çamurlukları Gemi Koruması için Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Malzeme | Poliüretan, EVA, vb. |
| Renk | Siyah, Turuncu veya Müşterinin Gereksinimleri |
| Çapraz | 700mm-3300mm veya özel boyut |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz/Gerektiği gibi |
|---|---|
| Marka | OEM |
| MOQ | 1 |
| Ürün Adı | V Tipi Çamurluk |
| Sertifika | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Malzeme | Pürüzsüz NR |
|---|---|
| Ürün adı | Rıhtım Gemisi V Tipi Çamurluk 300H Deniz Demirleme İçin Daha Uzun Hizmet Ömrü |
| paket | Ahşap Konteynerler |
| Şekil | V Davul Tipi |
| Sertifika | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Pnömatik Kauçuk Çamurluk Lastik Zinciri Net Yokohama Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Çap | 500 mm-4,500 mm |
| uzunluk | 1.000 mm-12.000 mm |