| Ürün Adı | DockFender Tırkıcı Tekne Fenderi ve Tamponları ile Tırkıcı Teknenizi Etkili Koruyun |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Çekim Gücü | ≥16 MPA |
|---|---|
| Aksesuarlar | Somun, cıvata, rondela vb. |
| Bölüm | Bağlantı İstasyonu Tamponu |
| Enerji Emme | 5.1KN-M'den 64KN-M'ye |
| OEM | memnuniyetle karşıladı |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | NBR |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Ürün adı | Siyah Renk Deniz Köpüğü Fender Ocean Guard Şamandıra Yüzer Rıhtım Güvenlik Botu Gemileri |
|---|---|
| Model numarası | DF-1500mm*3000mm |
| Malzeme | EVA Kapalı Hücre Köpüğü, Poliüretan |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Esnek Montaj PIANC Standart W Tipi Fender Rehber çubukları ile çekici tekne fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Model numarası | DF-W450 |
| Türü | W tipi |
| Tasarım | Gümrük Çizimi |
| Ürün Adı | Çin Silindrik Fenders çekici tekne lastikleri çekici tekne Fenders çekici tekne tamponları |
|---|---|
| Model numarası | DF-D600 |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Türü | Silindirik |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Et |
|---|---|
| Dayanıklılık | Son Derece Dayanıklı |
| Yüzey | Pürüzsüz veya Desen |
| OEM | memnuniyetle karşıladı |
| Üretim Yöntemi | Vulkanize edilmiş |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |