| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | ISO17357 1:2014 Marine Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk Yüksek Kaliteli Tekneler Gemiler |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, PİYAN |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Ürün adı | OEM/ODM Servis Silindiri Çamurluklar PIANC2002 Sertifikalı Özel Kalıp Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Kategori | Silindir Kauçuk Çamurluk |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | Su Geçirmez Esnek V Tipi Kauçuk Çamurluk PIANC2002 Endüstriyel Deniz Sabit Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| esneklik | Harika |
| Uzama | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Ürün adı | Yarı Sualtı Denizaltı Pnömatik Dalgıç Deniz Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D*L--2.5*5.5 M |
| Çalışma Basıncı | 50kPa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Ürün adı | Poliüretan Yüzdürme Köpük Dolgulu Kauçuk Çamurluk Deniz Katı İşaretleyici Yüzdürme |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Ömür | 8 yıldan fazla |
| OEM ve ODM | Mevcut |
| Üçüncü Taraf Denetimi | desteklenen |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Özellik | Korozyon Direnci |
| Renk | Siyah veya özel |