| paket | Palet, Makara |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel, Otomotiv, Denizcilik, Vb. |
| Patlama basıncı | 75-105 bar |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -80 ℃ |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Ürün adı | Üstün Tasarım Benzersiz Koruma Yokohama Çamurluklar Fiyat/Boyut/Boyutlar |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Güçlendirme | Çok katmanlı naylon lastik kord kumaşı |
| Çap | 0,5m-4,5m veya özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri Deniz Kauçuk Fenderleri Büyük Deniz Fenderleri |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 80mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | NR |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | D370 Yastık Silindirleri Tip Silindir Çamurluklar ISO9001 Esnek NBR Doğal Kauçuk Deniz Sınıfı |
|---|---|
| Model numarası | DF-CR20 |
| Tip | Yastık Silindirleri |
| Standart | Pianc2002 |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Damar gemileri için katı sabit tamponlar EVA köpükle doldurulmuş fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Türü | Yüzer Çamurluk |
| Çapraz | 0.5M-4.5M |
| Uzunluk | 1.0m-12m |
| Ürün Adı | Trelleborg Shibata 600x1200 Tekne Limanı Tamponu için Silindrik Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindrik Kauçuk Fenders |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah veya istek olarak |
| İç çap | 600 mm |
| Ürün Adı | yokohama pnömatik çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Baskısı | 50KPa veya 80KPa |
| Sıcaklık | Yüksek |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun |
| Performans | Kararlı |
| Aşınma | Düşük |
| çekme | Yüksek |