| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Özellik | Kullanım Dayanıklı, Çarpışma Karşıtı |
| Anahtar kelime | Kauçuk Fender Fiyatları |
| Teknoloji | ekstrüzyon kalıplama |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |
| Paketleme | Çıplak Paketleme, Çerçeve Paketleme, Palet Paketleme |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | Işık |
| Bakım onarım | Düşük |
| Kurulum | kolay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
| Paketleme | Çıplak Paketleme, Çerçeve Paketleme, Palet Paketleme |
| dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | Işık |
| Özellikler | İyi esneklik ve bükülebilirlik |
|---|---|
| türü | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Profesyonel Sınıf Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün Adı | Sıcak Satış Dock Roller Fender Köşe Kauçuk Fender Tekerlek Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma Karşıtı Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-D2550 |
| Türü | Rulo Tipi |
| Düzenlemek | Köşeler ve kilit girişleri |
| Malzeme | Kauçuk |
|---|---|
| Sıkıştırma | Yüksek |
| Ağırlık | Işık |
| Renk | Siyah |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| paketleme | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |