| Ürün Adı | Rol Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Türü | Rol Fenderleri |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Başvurular | liman terminali |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Malzeme | Eva ve poliüretan |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Model numarası | 2,0*3,5 m |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Güçlendirme | Yüksek Tensiyonlu Spiral Tel |
| Yüzey | Düz |
| Ürün Adı | Deniz Deniz Okyanus Yastık Koruma Katı PU Polietilen Kauçuk Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, poliüretan |
| Türü | Yüzen Fenderler |
| Bölüm | Bağlantı İstasyonu Tamponu |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Özellikler | Mükemmel darbe direnci |
|---|---|
| türü | Lastik Çamurluk V Tipi |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Dereceli Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Yüzen köpük Fender Hafif köpük Yastık Fender şişme köpük Dock Guard |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Uygulama | Deniz |
|---|---|
| Yüzey | Yumuşak |
| Şekli | V şekli |
| Boyut | Özel |
| Kalınlığı | Gerektiği gibi |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Ürün adı | Arch V Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Üretim süreci | Kalıplama, Kesme |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| Uzunluk | 1000mm-3500mm |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |