| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
|---|---|
| Şekil | Silindirik |
| Malzeme | Lastik |
| Paketleme | Çıplak Paketleme, Çerçeve Paketleme, Palet Paketleme |
| Bakım onarım | Düşük |
| Gerilme direnci | Yüksek |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Şekil | Silindirik |
| Bakım | Düşük |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Ürün adı | Yokohama Pnömatik İskele Lastik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Basıncı | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Gemisi Yokohama Lastikli ve Zincirli Pnömatik Doğal Kauçuk Çamurluk Rıhtım Gemisini Kor |
|---|---|
| Çap | 500 mm - 4.500 mm |
| Uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün Adı | Silindrik Fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 100 mm ila 1200 mm |
| Uzunluk | Gereğince, gerektiği gibi |
| Güçlendirme | Yüksek Kaliteli NR, NBR, SR, CR |
| Ürün Adı | PU Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Yüzer Pnömatik Koruma Gemisi İskelesi |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Türü | Yüzer Çamurluk |
| Bölüm | Köpük Çamurluklar |
| Uzama | ≥350% |
| Ürün Adı | Kalıcı Enerji Emimi PIANC 600*1200 Kauçuk Silindrik Deniz Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| İç çap | 75-1000 mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik aralığı | 20°-90°kıyı A |
| Özellikler | Darbe Koruması, Dayanıklılık |
|---|---|
| Türü | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |