| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Sıcaklık | -40°C~300°C |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Model numarası | HM-CMF58 |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Boyut | özel |
| Ürün Adı | Rol Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Türü | Rol Fenderleri |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Başvurular | liman terminali |
| Ürün adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| OEM izin verilir | Evet |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| OEM izin verilir | Evet |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Uygulamalar | Liman Gemisi Koruması |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Sertlik | 30-90 Sahil |
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Seviye NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Ürün adı | Dayanıklı Kullanım Eva Kapalı Hücre Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan, Naylon İpler |
| Model numarası | DF-2.0*3.5M |
| teknoloji | Kalıp ve Ekstrüzyon |
| Çap | 500mm-4500mm |