| Ürün adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Ürün adı | ABD Donanması Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları 50kPa D3.3m NR Dikey Yüzer |
|---|---|
| Güçlendirme | Naylon Kumaş Kordon |
| Baskı yapmak | 50 kpa |
| Garanti | 24 ay |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Denizaltı Çamurlukları Hidropnömatik D2500 Tip Dock Port Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D * L - 2.5 * 5.5 M |
| çalışma basıncı | 50Kpa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Ürün adı | Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları ISO17357 & PIANC2002 Rıhtım İskelesi 50kPa Yüzer |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 50±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | PIANC2002 Standart Yüzer Köpük Çamurluk 3.3*6.5M Renkli Tekne İskelesi Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün adı | Şişirilebilir Yüzer Pnömatik Yokohama Kauçuk Çamurluk Gemileri Kullanılan Balıkçı Tekneleri |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Çap | 300mm-4500mm |