| Ürün adı | 3.3m * 6.5m Deniz Yüzer Köpük Dolgulu Çamurluklar ISO9001 Standart HDG Flanş |
|---|---|
| Model numarası | DF-3,3m*6,5m |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji Emme | 3,8KN-M ila 7720KN-M |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzunluk | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Ürün adı | 3.3*6.5M Yokohama Çamurluklar ISO 17357-1:2014 STS İçin Sertifikalı Emniyet Valfi |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 60±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | PIANC2002 Hücreli Kauçuk Çamurluk 1250H NR Dock Ekonomik Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1250H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | ISO17357 Sertifikalı D3.3M Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları Siyah Renkli Karşı Ağırlık |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 1700mm-4500mm |
| uzunluk | 5500mm-12000mm |
| Ürün adı | Rıhtım Tampon Koruması Yüzer Köpük Çamurluk D3.3M ABS Sertifikası Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Şekil | silindirik |
| Çap | 300mm-4500mm |
| uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün adı | 1.5*3.0M Yüzer Köpük Çamurluk Lacivert Gri Aşınmaya Dayanıklı Özelleştirme Poliüretan Kapak |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Bölüm | Dock Tamponu |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şekil | silindirik |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Yüzer Köpük Çamurluk 700x1500 PIACN Standardı %100 Çevresel |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu PU Köpük, Poliüretan Cilt |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥350% |
| Sertifika | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Model numarası | DF-1200mm*2000mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |