| Ürün adı | Poliüretan Yüzdürme Köpük Dolgulu Kauçuk Çamurluk Deniz Katı İşaretleyici Yüzdürme |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Ömür | 8 yıldan fazla |
| OEM ve ODM | Mevcut |
| Üçüncü Taraf Denetimi | desteklenen |
| Malzeme | Poliüretan, EVA, vb. |
|---|---|
| Başvuru | Yat, Yolcu Gemileri, Dökme Yük, Gemiden Gemiye Transfer |
| Parça | Deniz Çamurluğu |
| Renk | Siyah veya Müşterinin Gereksinimleri |
| Boyut | Özel Boyut |
| Ürün Adı | PU Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Yüzer Pnömatik Koruma Gemisi İskelesi |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Türü | Yüzer Çamurluk |
| Bölüm | Köpük Çamurluklar |
| Uzama | ≥350% |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| Kullanımı | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Material | EVA and Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Ürün adı | Rıhtım Gemisi için Poliüretan Kapalı Hücreli Köpük Yüzer Köpük Çamurluklar 2500mm * 4000mm |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli EVA Köpük, Poliüretan |
| Tip | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Bölüm | Liman Çamurluğu |
| Ürün adı | Dock Sea Guard Yüzer Köpük Çamurluk Renkli PU EVA Deniz Yüzer 1500 * 3000mm |
|---|---|
| İç | EVA Kapalı Köpük |
| Güçlendirme | Naylon Kordon Kumaş |
| Örtmek | Poliüretan, PU |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Ürün Adı | Damar gemileri için katı sabit tamponlar EVA köpükle doldurulmuş fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Türü | Yüzer Çamurluk |
| Çapraz | 0.5M-4.5M |
| Uzunluk | 1.0m-12m |
| Ürün adı | Düşük Fiyat Yüksek Kalite Yüzer Köpük Çamurluk Poliüretan Kapak ISO Standardı |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Güçlendirme | Naylon Kord Bezi |
| Örtmek | Poliüretan, PU |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Katmanlar | 5~10 katman |