| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Ürün Adı | Yüzen Köpük Fender Sualtı Fenderler Eva Köpük Tekne Fender |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüksek Performanslı ve Iso Sertifikalı Eva Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Özellik | Kurulumu ve Kullanımı Kolay Hafif |
| Ürün adı | Marine Dock Yüzer Köpük Çamurluk 2.5 * 5.5M Siyah Renk Emici Endüstriyel Enerji |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Model numarası | DF-2.5 * 5.5M |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Malzeme | Eva ve poliüretan |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Ürün adı | Dayanıklı Kullanım Eva Kapalı Hücre Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan, Naylon İpler |
| Model numarası | DF-2.0*3.5M |
| teknoloji | Kalıp ve Ekstrüzyon |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Kullanımı | Çarpışmalardan Kaçınma |