| Ürün adı | Özelleştirilmiş Koni Kauçuk Çamurluklar NR Malzemeleri Güvenlik Kalıplama 600H Çarpışma Önleyici |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Yükseklik | 500H-2000H |
| Sıcaklık | -40°C-120°C |
| Ürün adı | PIANC 2002 Çelik Ön Çerçeveli Deniz Demirleme Hücresi Kauçuk Çamurluk Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR/NBR |
| Model numarası | DF-C1000H |
| Tepki gücü | 29-4626KN |
| Enerji Emme | 4-6102KNM |
| Ürün adı | Su Geçirmez Esnek Koni Kauçuk Çamurluklar DF-CRF1200H Sabit Kauçuk Çamurluk Bağlama |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Tip | koni şekli |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Bölüm | Liman Tamponu |
| Ürün adı | Pnömatik Yüzer Çamurluklar ISO17357 Nitelikli 50kPa 3.3*6.5M Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Aksesuarlar | Cıvata, Somun, Yıkayıcı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | koni |
| Yükseklik | 500-3000H |
|---|---|
| Çapraz | Gerektiği gibi |
| Şekli | koni |
| Aksesuarlar | Cıvata, Somun, Yıkayıcı |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 500-3000H |
|---|---|
| Çapraz | Gerektiği gibi |
| Şekli | koni |
| Aksesuarlar | Cıvata, Somun, Yıkayıcı |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | NBR |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Parça | menteşe |
| paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Ürün adı | Ağır Hizmet 1800H Koni Kauçuk Çamurluklar Dock Tekne Tampon Koruması Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Model numarası | DF-C1800H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| paketleme | Çıplak Paketleme, Çerçeve Paketleme, Palet Paketleme |