| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Paketleme | Plastik Torba + Palet |
| Ürün adı | ISO17357 ve PIANC2002 Yokohama Kauçuk Çamurluk 4.5*9.0M CTN Deniz Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | STS Çamurluk |
| sertifika | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Ürün adı | Doğal Kauçuk D Tipi Çamurluklar 300H Ağır Hizmet Deniz Büyük Rıhtım Gemileri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Boyut | özelleştirilmiş Boyut |
| Üretim yöntemi | vulkanize |
| Standart | Pianc2002 |
| Ürün adı | Gemi Rıhtımı Yüksek Kaliteli Yokohama Kauçuk Fender Rıhtım Koruma Pnömatik Şişme Denizcilik |
|---|---|
| Boyut | Müşterinin İhtiyacı |
| Uzunluk | 1000-12000mm |
| Tip | 50Kpa, 80Kpa |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Ürün Adı | En çok satan çekici tekne perdeleri Kontürlü tekne perdeleri çekici tekne tamponları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Bölüm | Kauçuk Çamurluk Deniz |
|---|---|
| Ürün adı | Dock Kauçuk Çamurluk Kemeri Kauçuk Çamurluk DF-A500H Tampon Ağır Hizmet Tipi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR |
| OEM | Evet |
| teknoloji | vulkanize |
| Ürün adı | Termostabilite Silindirik Deniz Çamurlukları Esnek Rıhtım Tekne Tampon Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kalite NR/NBR |
| Gerilme direnci | ≥16 MPA |
| Uzama | ≥300% |
| Renk | Siyah, kırmızı, beyaz vb. |
| Features | High Strength and Durable Construction, Advanced Roller Technology, Customizable Design Options, Low Maintenance Design |
|---|---|
| Maximum Deflection | 125mm-520mm |
| Rubber Specification | ASTM D2000, SAE J200 |
| Capacity | 10T-40T |
| Advantages | Unparalleled Manufacturing Experience, State of the Art Production Facilities, Innovative Design Capabilities, Rigorous Quality Control Processes |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Özellik | Esnek çalışma |
| Ürün adı | ISO17357 ve PIANC2002 Pnömatik Kauçuk Çamurluk 4.5*9.0M CTN Deniz Yüzer |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |