| Ürün adı | Özelleştirilmiş W Tipi Römorkör Çamurlukları W Çamurluk Başı ve Kıç Koruması Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk, NR, NBR, SBR |
| Tip | Römorkör W Çamurluk |
| Yükseklik | 200mm-450mm |
| uzunluk | 2000 mm |
| Ürün adı | İyi Kesme Kuvveti Deniz Dock Kauçuk Çamurluk PIANC2002 Dock Port Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Bölüm | Deniz, Tampon, Rıhtım |
| Özellikler | DF-V800H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Yüksek Hassasiyet | 0,01 mm |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO 17357 Tekne Gemi Koruması |
|---|---|
| Malzeme | NR, SR, NBR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Başvuru | Gemi ve rıhtım için kullanılır |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Güvenlik standardı | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Uygulama | Gemiden Gemiye, Rıhtım |
| Ürün adı | Dock Boat için C1300H Koni Kauçuk Çamurluklar Deniz Endüstriyel PIANC2002 Spesifikasyonları |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Kategori | Rıhtım Lastik Çamurluk |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC Sertifikalı D1000 Çarpışma Önleyici Yaşlanma Önleyici Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1000D |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | OEM/ODM Servis Silindiri Çamurluklar PIANC2002 Sertifikalı Özel Kalıp Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Kategori | Silindir Kauçuk Çamurluk |
| Ürün adı | ISO17357 ve PIANC2002 Standardı Yokohama Çamurluklar 3.3*6.5M CTN Tip 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey NR |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS ABS LR BV TÜV ISO |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC2002 Standardı Ekonomik Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | 20-90 Shore-A veya IRHD |
| örnekler | Serbestçe Sağlanan |
| Özellik | Su geçirmez/Ultraviyole geçirmez/Anti aging |
| Ürün adı | Tekne Yanaşması İçin Aksesuarlı Dock Güvenliği ile Süper Deniz Hücresi Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Mükemmel Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1150H |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | herhangi bir renk |