| Ürün adı | Emniyetli Demirleme D Tipi Kauçuk Çamurluklar, Büyük İskele Rıhtım Tekne Tamponları Olarak Hizmet Ed |
|---|---|
| stil | D Şekil Türü |
| Sertlik | 66 SahilA |
| Çalışma sıcaklığı | -60~350℃ |
| Boyut | özelleştirilmiş Boyut |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş PIANC2002 Koni Kauçuk Çamurluklar 900H ABS Sertifikası Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, SBR, NBR |
| Model numarası | DF-CRF900H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | % 100 Doğal Kauçuk Anahtar Deliği Çamurluklar Römorkör Tekne Çamurlukları PIANC2002 Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Tip | Anahtar Deliği Tipi Römorkör |
| Uzama | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | PIANC Özellikleri Anahtar Delikli Çamurluklar Römorkör Çamurlukları K350 Tipi Baş ve Kıç Tampon Çamu |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, SBR, NBR |
| Model numarası | DF-K350H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | ISO 17357 Çamurluk Yokohama Kauçuk Çamurluk Hava Kalitesi Standartları Rıhtım Limanı STS |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Çap | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Ürün Adı | Silindrik Fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 100 mm ila 1200 mm |
| Uzunluk | Gereğince, gerektiği gibi |
| Güçlendirme | Yüksek Kaliteli NR, NBR, SR, CR |
| Ürün Adı | Denizcilik Güvenliği Gemilerin Korunması İçin Doğal OEM Silindrik Kauçuk Fender Dock |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 100 mm ila 1200 mm |
| Uzunluk | Gereğince, gerektiği gibi |
| Güçlendirme | Yüksek Kaliteli NR, NBR, SR, CR |
| Ürün Adı | En çok satan çekici tekne perdeleri Kontürlü tekne perdeleri çekici tekne tamponları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün Adı | DockFender Tırkıcı Tekne Fenderi ve Tamponları ile Tırkıcı Teknenizi Etkili Koruyun |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Features | High Strength and Durable Construction, Advanced Roller Technology, Customizable Design Options, Low Maintenance Design |
|---|---|
| Maximum Deflection | 125mm-520mm |
| Rubber Specification | ASTM D2000, SAE J200 |
| Capacity | 10T-40T |
| Advantages | Unparalleled Manufacturing Experience, State of the Art Production Facilities, Innovative Design Capabilities, Rigorous Quality Control Processes |