| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Kullanımı | Limanlama İşlemleri |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uygulama | rıhtım |
| Ürün adı | 50kPa Yokohama Kauçuk Çamurluk gemi ve rıhtım için tekne tarafı kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Boyut | Özel Boyut |
| İlk basınç | 0,05 MPa / 0,08 MPa |
| Ürün adı | Yokohama Pnömatik İskele Lastik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Basıncı | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | NR |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | ISO17357 Yokohama Yüzer Pnömatik Çamurluklar 50 kPa 3.3 * 6.5m, Emniyet Valfi ile |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün adı | 2.0Mx3.5M Deniz Kauçuk Yokohama Pnömatik Çamurluk Yanaşma İskelesi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO 17357-1:2014 |
| Boyut | D0.5-4.5M, L1.0-12.0M |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Ürün adı | Ship Wharf Yokohama Pnömatik Hava Bloğu Fender 3.3Mx6.5M Deniz Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |