| Bakım onarım | Düşük |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Rezistans | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| çekme | Yüksek |
| Ürün adı | ISO17357 Kılavuzu Yokohama Çamurluklar 50kPa 4.5M Doğal Kauçuk Lastik Zincir Ağı |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 Standart 3.3M Liman Tampon Deniz |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gerilme direnci | ≥18 |
| İlk basınç | 80Kpa |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Özellik | Esnek çalışma |
| Ürün adı | ISO17357 1:2014 Marine Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk Yüksek Kaliteli Tekneler Gemiler |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, PİYAN |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün adı | Yarı Sualtı Denizaltı Pnömatik Dalgıç Deniz Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D*L--2.5*5.5 M |
| Çalışma Basıncı | 50kPa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Ürün adı | STS Operasyonları için Uçak Lastikleri ile Yokohama Çamurluklar ISO17357 Spesifikasyonları |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Garanti | 24 Ay |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |