| Ürün adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Yoğunluk | 1,35~2,0 gr/cm3 |
| Özellikler | Dayanıklı ve sağlam |
| Kullanım | Gemi Yanaştırma veya Yanaştırma |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Kauçuk Kemer Kauçuk Çamurluk 900H ABS Sertifikası Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Uzama | ≥300% |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertifika | ISO, SGS |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Rıhtım Kauçuk Çamurluk D Şekli Tipi Kauçuk Çamurluk Rıhtım Demirleme |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Tip | D Tipi |
| Standart | PİANÇ 2014 |
| cankurtaran | 20 yıl |
| Ürün adı | 300H D Tipi Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Aşınmaya Dayanıklı Deniz İskelesi Liman Tamponu |
|---|---|
| Model numarası | DF-D300H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |
| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Özellik | Kullanım Dayanıklı, Çarpışma Karşıtı |
| Anahtar kelime | Kauçuk Fender Fiyatları |
| Ürün adı | PIANC2002 Standart Yüzer Köpük Çamurluk 3.3*6.5M Renkli Tekne İskelesi Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün adı | Dayanıklı Kullanım Eva Kapalı Hücre Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | EVA Köpük, Poliüretan, Naylon İpler |
| Model numarası | DF-2.0*3.5M |
| teknoloji | Kalıp ve Ekstrüzyon |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Tekne İskelesi için Isıya Dayanıklı Kemer Kauçuk Çamurluk Çevre Dostu Doğal Kauçuk 300H |
|---|---|
| Tip | Kemer V Tipi |
| Boyut | Özel boyut |
| Yoğunluk | 1,35~2,0 g/cm3 |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Ürün adı | PIANC2002 Sertifikalı Silindirik Deniz Çamurlukları Ağır Hizmet Kauçuk D800 Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik Aralığı | 20°-90° kıyı A |