| Ürün adı | Doğal Kauçuk Özel Kemer Kauçuk Çamurluk V500H Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Model numarası | DF-V500H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| paketleme | Palet |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Deniz Limanı Fenders Gemi Koruma Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C300 |
| İç çap | 75-1000 mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Ürün adı | PIANC2002 Standart Silindirik Deniz Çamurlukları Yanaşma İçin Dock Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C300 |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün adı | PIANC&ISO Standart Silindirik Deniz Çamurlukları Dock İçin Ağır Hizmet Uzun Hizmet Ömrü |
|---|---|
| Malzeme | Mükemmel Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1200 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Herhangi bir renk (siyah ve gri en popüler olanıdır) |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC2002 Spesifikasyonları OEM İzinli Yanaşma ve Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR/NBR |
| Model numarası | DF-C500 |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Uzama | ≥300% |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Uygulamalar | Liman terminali |