| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Başvuru | Liman |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | 4.5*9.0M Pnömatik Yüzer Çamurluklar ISO 17357 Onaylı CTN Tipi Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Standart | ISO9001, ISO17357 |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Kauçuk Kemer Kauçuk Çamurluk 900H ABS Sertifikası Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Uzama | ≥300% |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertifika | ISO, SGS |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Uygulama | Liman |
| Boyut | özel |
| Logo | özel |
| Malzeme | NBR |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Garanti | 36 ay |
| Başvuru | Liman |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Sertifika | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Hardness | ≤82 Shore A |