| Ürün adı | % 100 Çevresel Kemer Kauçuk Çamurluk Endüstriyel Enerji Emici Siyah Renk |
|---|---|
| Tip | Kemer V Tipi |
| uzunluk | 1000-3500mm |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| sertifika | CCS.ABS.BV.GL.DNV.LR |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Model numarası | HM-CMF60 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Model numarası | HM-CMF60 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Boyut | özel |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Ürün adı | 300H Arch Kauçuk Çamurluk Ozon ve UV Direnci Düşük Su Emme Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | V tipi |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| uzunluk | 1000-3500mm |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Kemer Kauçuk Çamurluk NR Parçaları Kalıplama 400H Çarpışma Önleyici Güvenlik |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Şekil | V tipi |
| Sertifika | ISO9001, ABS, BV |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | V500H Kemer Kauçuk Çamurluk Çevresel Endüstriyel Yüksek Elastik Deniz Rıhtım Gemisi |
|---|---|
| Model numarası | DF-V500H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Denizaltı Çamurlukları Hidropnömatik D2500 Tip Dock Port Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D * L - 2.5 * 5.5 M |
| çalışma basıncı | 50Kpa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Ürün adı | 300H D Tipi Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Aşınmaya Dayanıklı Deniz İskelesi Liman Tamponu |
|---|---|
| Model numarası | DF-D300H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |
| Ürün adı | Yüksek Performanslı Silindirik Deniz Kauçuk Çamurluk Deniz Limanı Gemi Teknesi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR/NBR |
| Model numarası | DF-C600 |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Uzama | ≥300% |