| Ürün adı | Yarı Sualtı Denizaltı Pnömatik Dalgıç Deniz Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D*L--2.5*5.5 M |
| Çalışma Basıncı | 50kPa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Özellik | Esnek çalışma |
| Ürün adı | Yokohama Çamurluklar ISO17357-1:2014 Teknolojisi CTN Denizaltı Yüzer Tip |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Seviye NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Ürün Adı | Trelleborg Shibata 600x1200 Tekne Limanı Tamponu için Silindrik Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindrik Kauçuk Fenders |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah veya istek olarak |
| İç çap | 600 mm |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Paketleme | Plastik Torba + Palet |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | NR |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Tip | Silindirik |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |