| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Başvuru | Liman |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| OEM izin verilir | Evet |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Dock Boat Tampon için Yeni Tasarım Silindirik Deniz Çamurlukları CMF600D BV Sertifikası |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri veya gerektiği gibi |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün adı | Yokohama Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | 2.0 * 3.5M Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357 Standart 80kPa Tekne Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler Pnömatik Çamurluklar STS Dock Yüzer CTN Tipi |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| ısı iletkenliği | = |
| Sertlik | 50±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Seviye NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |